Elvira Porcedda
nsmbl.nl

» Daily MFW Snaps: 26-9-2012 - NSMBL.nl

dinsdag 21 mei 2013

ENSEMBLE MAGAZINE Piecing together the daily puzzle called life

Daily MFW Snaps: 26-9-2012

Zoals je hebt kunnen zien staat NSMBL deze maand in het teken van internationale modeweken. Samen met Glamorous Fashion vliegen we de wereld rond. Dagelijks vind je op NSMBL snapshots van onze mode-avonturen.   Op onze een na laatste dag in Milaan brachten we een bezoekje aan het hoofdkantoor en showroom van Moschino. Zo onwerkelijk om het team te ontmoeten, de prachtige kleding die net getoond was op de catwalk van dichtbij te voelen en te zien en uiteraard om te spreken over hun plannen voor de komende periode. Voor de nieuwste collectie ging Moschino terug naar haar roots en kwam met de meest fantastische grafische printjes uit de jaren zestig. Om maar te zwijgen over de vele accessoires die onze monden deden wateren. Uiteraard delen we naast dit bezoekje ook onze outfits met jullie!
Voor een dag met afspraken kozen we voor een simpele, maar verfijnde outfit van Glamorous Fashion. De blouse en broek shop je beiden hier.
Op bezoek bij Moschino
Het Moschino hoofdkantoor bevindt zich in het centrum van Milaan en is net zo mooi, bijzonder en verrassend als de collecties door de jaren heen zijn geweest. Alleen al het entree deed onze harten smelten. Een deurmat met het bekende hartje en de deurknop in dezelfde vorm. Een ruim entree met niet alleen fantastische oude kunstwerken, maar ook de bekende beertjesmascottes in verschillende formaten opgesteld naast elkaar. We worden hartelijk ontvangen en in ieder hoekje blijken bijzondere geheimen te zitten. Zo vonden we originele Moschino banken en tassen uit de jaren '80 in de vorm van een Smiley en een rugby tas. Hoe fantastisch! We waren uiteraard vooral benieuwd naar de kleding die onlangs werd getoond tijdens Milaan Fashion Week.
 
Terug naar de jaren zestig
De Cheap and Chic collectie kon je eerder al hier bekijken. Voor de nieuwste Moschino collectie (die je hier kunt terug zien) ging Rossella Jardini terug naar haar roots in de jaren zestig. Het resultaat was een optimistische, kleurrijke collectie met jeugdige energie. De inspiratie van de collectie kwam uit de klassieke cultfilm Two for the Road, waarin Audrey Hepburn te zien is in de meest fantastische outfits als een heus poppetje. De collectie in het echt zien voelt nog een stukje meer onwerkelijk, want het voelen van de kleding en de precisie van details die je nog niet eerder had kunnen zien zijn dan toch extra bijzonder.
 
Hoe fantastisch is deze bril met spiegelglazen?
Binnenkort brengt het label naast de accessoires die je hierboven kunt zien, ook geweldige iPhone hoesjes op de markt voor prijzen van rond de veertig euro. Prima te doen dus, en geloof ons: deze wil je hebben! Nog even geduld dus!
Volg NSMBL's Anna op Twitter en Instagram (username: AnnaNooshin) voor actuele informatie rondom onze September Issue en internationale fashion weeks. Volg daarnaast Glamorous op Facebook en Twitter voor alle nieuwste ontwikkelingen! Je kunt vanaf nu ook de nieuwste collectie shoppen op Glamorous!
Fotografie: Chloe van der Smitte (NSMBL)
 

DEEL DIT ARTIKEL

 
 

 

up
down
Terug naar het artikel >
 
  hallo