Werkvakanties zijn een leerzame en betaalbare manier om toch die landen en continenten te ontdekken waar je altijd al van droomde. Dit artikel, het laatste in de reeks van 3 guest blogs, is geschreven door Jasira die in opdracht van It's Alive Travel op werkvakantie was in China bij een tuinbouwbedrijf. Haar avonturen in dit fascinerende land zijn te volgen bij NSMBL.
"Terug in Nederland ben ik nog heerlijk aan het nagenieten van mijn geweldige tijd in China. Het was oprecht een zomer van hoogtepunten! Van Beijing en de Chinese Muur tot Kunming: je leert jezelf echt kennen tijdens zo'n reis. Na vier weken kwam ook voor mij dat moment van afscheid nemen... Jammer, ik wilde namelijk nog lang niet naar huis! Er werd gelachen, geleefd en ook veel geleerd. Stiekem ben ik ook trots op het feit dat Nederland zo'n dominante, internationale speler is in de bloemenindustrie. Er liggen veel kansen voor ons in China, dus ik ben ook zeker benieuwd wat Van den Berg Roses daar de komende vijf jaar allemaal gaat doen!
Na thuiskomst moest ik snel weer aan de bak voor een hertentamen, dat ik gelukkig gehaald heb. Studeren is zeker leuk, maar na vier weken stage in het buitenland moet ik toegeven dat een uitdagende baan zo gek nog niet is. Eindelijk weg uit de wereld van theorie en gewoon lekker doen! Dát was dan ook mijn slogan voor deze zomer: gewoon DOEN."













DEEL DIT ARTIKEL