Elvira Porcedda
nsmbl.nl

» Monday Moodboard: I die for fashion - NSMBL.nl

zaterdag 25 mei 2013

ENSEMBLE MAGAZINE Piecing together the daily puzzle called life

Monday Moodboard: I die for fashion

Cynthia Staats is styliste en deelt tweewekelijks haar inspiratie op gebied van mode met jullie door middel van moodboards. Welke trends zijn hip en happening en welke items mogen niet in je kast ontbreken? Sla ze op en get inspired! Deze week: Duistere romantiek.
Kruis en doodshoofd
Al een paar seizoenen zien we doodshoofden en kruizen voorbij komen in de modewereld. Momenteel overheersen deze kruizen bijna het straatbeeld wat betreft mode, en hebben ze iets duisters, waardoor je een edgy gevoel geeft aan je outfit. Ook bij Versace zagen we de kruizen op de catwalk voor Fall 2012 en ook Isabel Marant en Alexander McQueen hebben accessoires waar de doodshoofdjes in verwerkt zijn. Geef je outfit helemaal een duister gevoel door deze voornamelijk zwart te houden, maar wel in combinatie met (kapotte) denim, zodat je niet te depressief overkomt. Kies voor kleur in combinatie met deze accessoires of een nette strik met een doodshoofd als knoop voor het contrast. Ook zijn er schoenen met doodshoofdjes, maar ook tops en vele accessoires. Wil je het helemaal goed doen, kies dan voor een accessoire waar een kruis én een doodshoofd in verwerkt is, zoals de ketting van Boho London.
 
Where to shop
1. Elastiek, €15 // 2. Armband, €10 // 3. Schoenen, €675 // 4. Sjaal, €275 // 5. Ketting, €30 // 6. Top, €64 // 7. Strik, €13 // 8. Armband, €19 // 9. Top, €43 // 10. Oorbellen, €100
 
 

DEEL DIT ARTIKEL

 
 

 

up
down
Terug naar het artikel >
 
  hallo