Ivania Carpio is journaliste en modeblogger en weet als geen ander hoe je die begeerlijke mode-items heel makkelijk zelf in elkaar kunt toveren, ofwel: de kunst van het DIY’en. Ivania deelt maandelijks een nieuwe DIY met jullie, zodat je op een efficiënte manier je garderobe kunt uitbreiden!
Deze week: Je oude zwarte BH tover je in een handomdraai om tot een Alexander Wang exemplaar.
A la Alex
Maak van je strapless BH in no time een sporty Alexander Wang lookalike (zie rechts). De BH kun je gemakkelijk DIY'en met mooie brede elastieke bandjes, waardoor het niet erg is als deze te zien zijn onder een doorzichtige blousjes of losse knits.
Wat heb je nodig?
Voor deze DIY heb je slechts drie dingen nodig: een strapless BH, elastiek in 2cm breedte en naald en draad.
Stap 1: Meet met een meetlint hoe lang je bandjes moeten zijn van je BH. Let wel, dit is elastiek, dus knip ze 2cm korter dan de afmetingen zodat ze niet te los zitten.
Stap 2: Naai het elastiek er van de binnenkant aan. Meestal bestaan de cups van een BH uit meerdere lagen stof. Het is dus makkelijk om de buitenste laag stof niet mee te naaien en de bandjes er 'onzichtbaar' op te zetten. Overigens is dit ook heel leuk om te doen met gekleurd elastiek.
DEEL DIT ARTIKEL