Elvira Porcedda
nsmbl.nl

» Win: €100 shoptegoed bij IkHebEenBril.nl - NSMBL.nl

woensdag 22 mei 2013

ENSEMBLE MAGAZINE Piecing together the daily puzzle called life

Win: €100 shoptegoed bij IkHebEenBril.nl

Komen we er ineens op een heerlijke zonnige vrijdag achter dat we al meer dan 8800 likes hebben op de NSMBL Facebook pagina. Toch wel een van de leukere dingen om het weekend mee in te gaan, niet? Omdat we zo dol zijn op onze lezers willen we jullie bedanken. Daarom kun je nu €100 shoptegoed winnen bij IkHebEenBril.nl, een webshop die je sowieso in de gaten moet houden omdat ze de leukste brillen verkopen (voor hele leuke prijzen).
Over IkHebEenBril
Het concept van IkHebEenBril is simpel: de leukste en hipste model zonnebrillen voor een fijne prijs. Natuurlijk is het goed om af en toe een duur designermodel aan te schaffen, maar voor wie houdt van afwisseling kan hier terecht voor hele coole hits. Wij zijn vooral fan van de spiegelbrillen die momenteel volop in de spotlights staan (zie boven). Daarnaast biedt de webshop hele fijne service, zoals gratis verzendkosten boven €30 en een jaar lang return policy. Daarnaast wordt het geheel gerund door hele enthousiaste jonge ondernemers, dus dat steunen we maar al te graag!
 
WINNEN: Kijk hier voor de nieuwste modellen en voor wie het weekend goed wil beginnen, klik hier om mee te doen met de NSMBL x IkHebEenBril winactie, waarbij je €100 shoptegoed kunt winnen. En mocht je bij ons niet winnen, de jongens hebben momenteel ook een winactie lopen op hun eigen Facebook pagina. Liken dus! Fijn weekend!
 

DEEL DIT ARTIKEL

 
 

 

up
down
Terug naar het artikel >
 
  hallo