Josca
Josca Entertainment 18/06/2016

30 celebrities om te volgen op Snapchat

En als je deze celebrities gaat opzoeken op Snapchat, kun je ze meteen ook even volgen op Instagram. Double the fun.

1. Chrissy Teigen. Snapchat: chrissyteigen.

2. Rihanna. Snapchat: rihanna.

3. Avicii. Snapchat: avicii.

4. Zendaya. Snapchat: Zendaya_96.

5. Jason Derulo. Snapchat: derulo_jason.

6. One Direction. Snapchat: onedirection.

7. Tori Kelly. Snapchat: koritelly.

8. Adrian Grenier. Snapchat: adrianducontra.

9. Calvin Harris. Snapchat: calvinharris.

10. Gisele Bündchen. Snapchat: giseleoficial.

11. Ariana Grande. Snapchat: moonlightbae.

12. Ciara. Snapchat: ciara.

13. Justin Bieber. Snapchat: rickthesizzler.

14. Kendall Jenner. Snapchat: kendalljenner.

15. Chris Pratt. Snapchat: chrisprattsnap.

16. Jenna Dewan Tatum. Snapchat: jennaldewan

17. Jessica Alba. Snapchat: jessicamalba.

18. Jennifer Lopez. Snapchat: jlobts.

19. Kylie Jenner. Snapchat: kylizzlemynizzl.

20. Ed Sheeran. Snapchat: teddysdaytoday.

21. Bella Hadid. Snapchat: babybels777.

22. Zayn Malik. Snapchat: zayn.

23. The Weeknd. Snapchat: xo.official.

24. John Mayer. Snapchat: johnthekangaroo.

25. Lady Gaga. Snapchat: ladygaga.

26. John Legend. Snapchat: johnlegend.

27. Selena Gomez. Snapchat: selenagomez.

28. Reese Witherspoon. Snapchat: snapsbyreese.

29. Kim Kardashian. Snapchat: KimKardashian.

30. Gigi Hadid. Snapchat: itsgigihadid.

31. DJ Khaled. Snapchat: djkhaled305

Er zijn echter ook celebrities die social media maar al te graag vermijden. Hier lees je waarom:

Reageer op artikel:
30 celebrities om te volgen op Snapchat
Sluiten