Deze adventskalender van Skins is favoriet op de redactie (en heel goed geprijsd)
Het is misschien wel het allerleukste aan het winterseizoen: de lanceringen van adventskalenders. Op de NSMBL-redactie is het – geen grap – regelmatig het gesprek van de dag. En omdat we niet gatekeepen, tippen we je een adventskalender die momenteel favoriet is op de redactie.
Eerder schreven we al over de goedgevulde adventskalender van SpaceNK. Deze variant van Skins is een iets minder grote hap uit je maandbudget.
Favoriete adventskalender van de redactie
Zodra de eerste adventskalenders in de verkoop gaan, wordt onze girl math-spier geprikkeld. Een adventskalender van een lage prijs, met een hoge waarde, voelt als winst maken. En zitten er in de adventskalender die je op het oog hebt een aantal producten die je sowieso al wilde aanschaffen? Dan is ‘ie voor jou gemaakt.
Op de redactie hebben we uiteraard al flink wat adventskalenders besproken, waarna deze van Skins tot favoriet werd bekroond.
Wat maakt de adventskalender van Skin zo speciaal?
Wil je een nieuwe geur aanschaffen, maar weet je niet welke? Of vind je het zonde om je geld aan één parfum te spenderen? Dan is deze adventskalender ideaal. Je vindt hierin namelijk elf verschillende geuren, waarvan één zelfs in full size-formaat. De adventskalender is verder gevuld met skincare, haarverzorging, make-up en zelfs een geurkaars.
Onze favorieten: het haarmasker van Ceremonial, het lippotlood van NARS Cosmetics én de wenkbrauwgel van RHYE.
Over de prijs van de adventskalender (die ook nog eens prachtig in je interieur staat) zijn we ook te spreken. Zo betaal je voor de kalender €165, maar hebben de producten bij elkaar een waarde van €882. En dat is in onze ogen winst maken.
Skins The Boutique Edition Adventskalender | €165
Nog meer beautytips van de redactie:
- Karlijn: ‘Dit is de eerste plumping lipgloss die me wél een mooi effect geeft’
- Roos: ‘Mijn geblondeerde haar blijft gezond door deze producten’
- Emma: ‘Ik deed microneedeling: zie je al verschil na 1 behandeling?’
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2FRoos-Hooijer-Redacteur-NSMBL.jpg)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F09%2Fskins-adventskalender-favoriet-redactie.png)