Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Entertainment 23 jul 2026
Leestijd: 1 minuut

Arie in B&B Vol Liefde doet kijkers denken aan kandidaat uit eerder seizoen: ‘Is het familie?’

We zitten lekker in het nieuwe seizoen van B&B Vol Liefde. De B&B-eigenaren hebben zich voorgesteld en de eerste singles zijn aangekomen. En bij Caroline is Arie gearriveerd, die kijkers erg aan een oud-kandidaat doet denken.

Ook Timothy deed een belletje rinkelen bij kijkers, alleen vinden ze hem op Gordon lijken.

Arie doet B&B Vol Liefde-kijkers denken aan Olof uit seizoen 3

We kennen Olof allemaal nog goed. Je weet wel, van ‘niks mis mee’. In seizoen 3 van B&B Vol Liefde kwam hij als een van de kandidaten bij Marian in Portugal. Waar Olof ook moest slapen en wat er ook van hem gevraagd werd: hij vond alles prima. En met zelfs de slaapkamer naast de luidruchtige zwembadpomp was ‘niks mis’.

Nu is daar Arie, die bij Carolien te gast is (die ook best wat van Marian wegheeft) en ook alles prima vindt. Kijkers vinden hem verdacht veel lijken op Olof. Niet qua uiterlijk, maar wel vibes. Iemand op X zegt zelfs: “Zou ’t familie zijn?”

Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Karlijn (27) studeerde Media, Informatie en Communicatie en woont in Amsterdam. Met een flinke dosis schermtijd op TikTok en een vaste plek in het Amsterdamse horeca- en nachtleven weet ze precies welke hotspots, modetrends en sociale hypes je niet wilt missen. Dankzij haar eerdere werk in de parfumwereld is ze bovendien een echte parfumliefhebber en deelt ze graag haar favoriete geuren, nieuwste ontdekkingen en verborgen parels. Via NSMBL schrijft ze het liefst alsof jullie samen in dezelfde vriendinnengroep zitten.