Ashley Benson en Cara Delevingne zijn stiekem getrouwd in Las Vegas

Leuk nieuws voor fans van Ashley Benson en Cara Delevingne. De actrice en het model zouden een tijdje geleden in het geheim zijn getrouwd. Volgens verschillende bronnen vond de romantische ceremonie plaats in een kapel in Las Vegas en dit is alles wat we tot nu toe weten.

Ashley en Cara staan allebei veel in de spotlights in hun dagelijkse leven en proberen hun relatie daarom zoveel mogelijk privé te houden. Het schijnt zelfs zo te zijn dat de twee dus in het geheim zijn getrouwd.

Ashley Benson en Cara Delevingne getrouwd

Volgens The Sun vond de bruiloft een tijd geleden al plaats in een kapel met een Elvis Presley thema. Ashley en Cara zouden zo’n €266 hebben neergelegd voor de bruiloft in The Little Las Vegas Chapel.

Just Perfect Couple 🙈👭 Love u guys!!! LOVE IS LOVE🌈 @caradelevingne @ashleybenson #caradelevingne #ashleybenson #cashley #caraashley #caraandashley #caraismylife #caraislife #caravideo #carajoselyndelevingne #loveislove #loveiscara #loveisanillusion #carajocelyndelevingne #carajocelyn #carababes #carababy #carabae #carabæ #carababe #carababygirl #caralion #caradelevingnefans #ashleybensonfans #carafans #ashleyfans #carad #ashleyb

657 Likes, 32 Comments – 🦁 (@caraslionbae) on Instagram: “Just Perfect Couple 🙈👭 Love u guys!!! LOVE IS LOVE🌈 @caradelevingne @ashleybenson #caradelevingne…”

De ceremonie

Ondanks dat de twee in het geheim zijn getrouwd, waren er wel degelijk gasten aanwezig. Zo zouden Charlize Theron, The Jonas Brothers en Sophie Turner aanwezig zijn geweest bij de bruiloft van de 29-jarige actrice en het 26-jarige model. Ook qua outfit hielden de twee het simpel en low key. Ze droegen beiden volledig zwarte outfits en Ashley droeg hakken en had een boeket met bloemen vast.

Michael Kelly, de eigenaresse van de kapel, vertelde deze week aan The Sun: “They were sure about what they are doing and they were sure about what they mean to each other. They were clearly devoted to each other and they had the biggest smiles on their faces. You could see that they were serious about what they were doing but having the most fun. They wanted it simple, quiet and easy.”

Alles wijst erop dat de twee echt zijn getrouwd, maar je weet het natuurlijk nooit. Totdat de twee officieel bevestigen dat ze wife en wife zijn, is nog niets zeker.

The Sun

Reageer op artikel:
Ashley Benson en Cara Delevingne zijn stiekem getrouwd in Las Vegas
Sluiten