Roos Hooijer
Roos Hooijer Entertainment 9 sep 2025
Leestijd: 2 minuten

Bloeit er iets op tussen de B&B Vol Liefde-singles van Rob en Eveline?

Vorige week verscheen de laatste aflevering van B&B Vol Liefde, maar in de tussentijd gaan de liefdesavonturen van de deelnemers op social media gewoon door. Zo spotten we op een roddelaccount dat de singles van Eveline en Rob het wel erg gezellig hebben.

Bloeit er iets op tussen deze twee deelnemers?

Het einde van B&B Vol Liefde

De afgelopen weken bestonden onze avonden voornamelijk uit het bingen van B&B Vol Liefde-afleveringen. En hadden we een drukke week? Dan haalden we op zondagmiddag alles in. Inmiddels zijn alle afleveringen uitgezonden en staat er alleen nog een reünie-uitzending op ons te wachten. Gelukkig is dat niet alles, want op het account van RealityFBI lijkt de liefdessoap zich verder af te spelen.

Zo ontdekten we dat Renate met een (voor ons) onbekende man zoende én wisten Dick en Moniek hun afspraakje niet onder de radar te houden. Ook lijken twee deelnemers van het programma het afgelopen weekend gezellig te hebben gehad.

Singles samen gespot op festival

“Gister Richard en Michaela samen op Hullabaloo in Groningen gespot”, schrijft een volger van het roddelaccount. Uit een stiekeme foto blijkt dat Richard (een van Eveline’s mannen) en Michaela (een van de vrouwen van Rob) samen op een festival werden gespot.

Of de twee elkaar hebben gevonden? We weten het niet. Het zou natuurlijk ook kunnen dat de twee deelnemers elkaar plotseling tegen het lijf liepen. Anyhow, we zullen het aankomende woensdagavond tijdens de reünieaflevering horen.

B&B Vol Liefde singles Rob en Eveline samen gespot
B&B Vol Liefde

Meer over B&B Vol Liefde 2025

Alle artikelen van NSMBL over B&B Vol Liefde vind je hier.

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.