Fashion 15 apr 2019 Alex Ebbers

8x de beste celebrity outfits van Coachella festival

Als je in het bezit bent van een Instagram-account en een klein beetje thuis bent in de wereld van muziekfestivals, kan het je haast niet ontgaan zijn dat afgelopen weekend Coachella festival plaatsvond. Heel Hollywood (oké, bijna heel Hollywood) was weer aanwezig en iedereen zag er werkelijk fantastisch uit.

Coachella staat bekend als hét festival waar de bezoekers alles uit de kast halen om op te vallen. De meest extravagante looks komen voorbij en ook celebrities doen hun uiterste best om er zo goed mogelijk bij te lopen. We verzamelden een aantal goede outfits waar celebrities het afgelopen weekend in werden gespot. En natuurlijk trappen we deze lijst af met de koningin van Coachella

Vanessa Hudgens

🤗🌹🥰

718.5k Likes, 2,039 Comments – Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on Instagram: “🤗🌹🥰”

Last dayyyyy 😭😭😭

305.8k Likes, 644 Comments – Vanessa Hudgens (@vanessahudgens) on Instagram: “Last dayyyyy 😭😭😭”

Winnie Harlow

🌸 Barbie World 🌸 makeup by me all weekend 💘

197.8k Likes, 899 Comments – ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on Instagram: “🌸 Barbie World 🌸 makeup by me all weekend 💘”

Shay Mitchell

I was trying to mimic the ride behind me but then got dizzy after this pic… 🤪✌🏽 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

825.5k Likes, 1,582 Comments – Shay Mitchell (@shaymitchell) on Instagram: “I was trying to mimic the ride behind me but then got dizzy after this pic… 🤪✌🏽 @revolve…”

Gigi Hadid

back! 🌞🌵🌅 day one

2.2m Likes, 5,539 Comments – Gigi Hadid (@gigihadid) on Instagram: “back! 🌞🌵🌅 day one”

pre festival with @mcdonalds yesterday❣️fed & hydrated, thanks friends ! 🌞🍟✨

1m Likes, 3,164 Comments – Gigi Hadid (@gigihadid) on Instagram: “pre festival with @mcdonalds yesterday❣️fed & hydrated, thanks friends ! 🌞🍟✨”

Kendall Jenner

@revolve #REVOLVEfestival #ad

1.1m Likes, 4,310 Comments – Kendall (@kendalljenner) on Instagram: “@revolve #REVOLVEfestival #ad”

Hailey Bieber en Kendall Jenner

Instagram post by Justin Bieber * Apr 15, 2019 at 7:04am UTC

1.1m Likes, 6,374 Comments – Justin Bieber (@justinbieber) on Instagram

Sza

Tankies for having me 🌸@revolve 🌸 #revolvefestival

569.5k Likes, 4,402 Comments – SZA (@sza) on Instagram: “Tankies for having me 🌸@revolve 🌸 #revolvefestival”

Selena Gomez

Coachella for the night with T

5.7m Likes, 45.1k Comments – Selena Gomez (@selenagomez) on Instagram: “Coachella for the night with T”

Aan deze outfits te zien, zullen we de komende zomer nog steeds veel neon kleuren zien, en is ook de slipdress voorlopig nog niet weg te denken. Wij zijn fan en we kunnen nu al niet wachten tot we zelf het festivalseizoen af kunnen trappen.

Dit vind je ook interessant:
Deze festivals binnen Europa hebben dezelfde vibe als Coachella

Reageer op artikel:
8x de beste celebrity outfits van Coachella festival
Sluiten