Coachella outfits 2018: dit droegen celebs op het Amerikaanse festival

Entertainment

Coachella outfits 2018: dit droegen celebs op het Amerikaanse festival

Coachella: het hoogtepunt van Instagram-envy. Wie heeft er geen vette FOMO geleden toen je deze week op Instagram keek en werkelijk iedereen in Coachella Valley en Palm Springs leek te zijn? Ugh. Nou ja, dan kunnen we het maar beter van een positieve kant bekijken en wat outfit-inspiratie opdoen.

Coachella outfits 2018

En dat blijkt soms nog knap lastig, want Coachella is in de laatste jaren uitgegroeid tot het epicentrum van irritante bloemenkransjes-spijkerbroekjes-en-gehaakte-topjes cliché’s. Daarom kijken we naar celebs of zij wat meer vernieuwende looks voor ons hebben. Oordeel zelf.

Rihanna droeg een organza creatie van Y/Project

extra af. #chella18

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Romee Strijd volgt de underwear-as-outerwear trend met een Victoria’s Secret bodysuit

I definitely feel home between you guys 🌴🌴🌴 @victoriassecret

A post shared by Romee Strijd (@romeestrijd) on

Olivia Culpo en Negin Mirsalehi zijn twinning

Sister sister 🖤👯‍♀️ @revolve @negin_mirsalehi #revolvefestival

A post shared by Olivia Culpo (@oliviaculpo) on

Emily Ratajkowski en Elsa Hosk droegen witte pakjes

💕 @revolve #revolvefestival #revolvepartner

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Hailey Baldwin straalde vanachter haar trendy zonnebril

all smiles today with @levis

A post shared by Hailey Baldwin (@haileybaldwin) on

Kylie Jenner droeg een bodysuit van Fashion Nova

“I could buy designer but this @FashionNova fit” 🎶

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

Haar zus Kendall ging voor een on-trend look van Revolve

💚 @revolve #REVOLVEfestival #REVOLVEambassador

A post shared by Kendall (@kendalljenner) on

Alessandra Ambrosio ging voor een kleurrijke outfit

The stars align … ⭐️🌈⭐️🌈⭐️🌈⭐️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Lais Ribero rockte blauwe extensions en Victoria’s Secret lingerie

We’re readyyy 🌴🌸☀️ @victoriassecret #coachella2018

A post shared by Lais Ribeiro (@laisribeiro) on

Taylor Hill heeft ~*leren pijpen*~ over een denim shortje

Day one ☝️ Let’s do this @nastygal #nastygalsdoitbetter

A post shared by Taylor Hill (@taylor_hill) on

Nog een heerlijk outfitje van Rihanna

came thru drippin’

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Kaia Gerber deed een discodutje in een oranje bikini

disco nap

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

Bella Hadid in Levi’s

A post shared by 🦋 (@bellahadid) on

Kehlani ging voor een ruitenblouse

chella 🔥

A post shared by ARTIVIST 333 (@kehlani) on

Winnie Harlow was prachtig in lingerie en een kanten legging

@madebygoogle #teampixel #ad

A post shared by ♔Winnie Harlow♔ (@winnieharlow) on