Karlijn: ‘Bij deze winkel shop je de mooiste asymmetrische tops voor 30 euro’
Als er één trend is die de straten langzaam maar zeker overneemt, dan is het wel de asymmetrische top. Leuk onder een blazer of over een mohair trui. NSMBL’s Karlijn is helemaal voor, want met zo’n top maak je de simpelste outfit in één klap interessant. Bij Costes shopte ze de tops waar ze keer op keer complimenten over krijgt.
Ook leuk: de top combineren met deze mohair trui van Costes, die ook voor een prima prijs te krijgen is.
Bij Costes shop je de mooiste asymmetrische tops
Op de NSMBL-redactie hebben we Costes helemaal herontdekt. Want waar de winkel in mijn ogen eerst nogal ‘basic’ was, zie ik nu dat er verdomd goede items in de rekken hangen. Zo viel mijn oog onlangs op een asymmetrische top, die ik inmiddels in twee kleuren heb.
Je weet wel, van die tops die nu helemaal de hype zijn. Je ziet ze bij iedereen onder blazers, onder truien of gewoon los. Bij Costes shopte ik een kortere variant die echt als top fungeert én een langere, die je ’s zomers ook nog als jurkje draagt.
Asymmetrische kanten top (verkrijgbaar in bruin en zwart) – €29,95
Assymetrische lange kanten top in bruin – €59,95
Meer modetips:
- H&M doet het weer: nóg een perfecte feestdagen-top voor minder dan 20 euro
- Sacha gooit dé trendboots van dit seizoen voor de helft (!) in de sale
- Elke modeliefhebber draagt déze balaclava en Lidl verkoopt ‘m voor 9 euro
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F08%2FScreenshot-33.png)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F11%2F430311-BRN-TO_F05.webp)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F11%2F430311-ZWART_F05.webp)
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F11%2F429215-BRN-TO_F05.webp)