Modeliefhebbers shoppen massaal deze stevige dupe van The Room-blazer (en hij is nu 190 euro goedkoper)
Voor iedereen die houdt van oversized blazers (wie niet?) is de boxy blazer van The Room Antwerp wel hét item van de eeuw. Prachtig, maar ook aan de prijs. Je betaalt er 250 euries voor. Een goede investering, maar voor wie ‘m in meerdere kleuren wil, is dat een duur grapje.
Gelukkkig spotten we bij Refined Department een kwalitatieve dupe, die ook nog eens in de aanbieding is. Winnen.
Look-a-like van The Room Blazer in uitverkoop
Goede overslag, boxy fit en dikke stoffen: dat is waar de blazers van The Room’s Oversized Slit Blazers zich mee onderscheiden. Toch spotten we laatst een blazer (in real life, dus helemaal approved) die er precies zo uitziet: de Adele Blazer van Refined Department.
Steel Blue van The Room versus Antra van Refined Department? Beide kleuren zitten in dat koele, minimalistische kleurenpalet dat je nu overal ziet. Combineer met zwart, wit, denim, boots: eigenlijk kan alles.
Shopping aangeraden door onze NSMBL-redactieleden
- Iedereen lijkt deze zomer te gaan hiken: ik stelde de perfecte hiker-girl outfit samen
- Deze tas van H&M lijkt exact op de populaire variant van Wandler
- Door Love Island UK is deze old school hoedentrend terug van weggeweest
- Dit corrigerende SKIMS-broekje draag ik onder al mijn zomerjurken
- Dit zijn de mooiste bikini’s onder de 50 euro, zodat je je spaarrekening niet hoeft te plunderen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F07%2FWhatsApp-Image-2026-07-29-at-10.50.34.jpeg)