Ex van Monica Geuze liet op déze plek een tattoo van haar gezicht zetten
Iedere donderdagochtend fietsen wij weer geamuseerd naar kantoor, met Geuze & Gorgels door onze oortjes. Deze week gaat het First World Problem over het weglaseren van tatoeages, waardoor het gesprek belandt op een ex van Monica die maar liefst twee tattoos voor haar heeft.
Waar Kaj een paar afleveringen geleden nog verbaasd was om Monica’s volledige naam (die een stuk langer is dan je denkt), wordt er nu samen gegrinnikt om de tattoo van de ex. Die er, mind you, nog steeds op zit.
Ex Monica Geuze liet haar hoofd tatoeëren op zijn been
Toen sidekick Chrisje vroeg wat Monica en Kaj ervan vinden als iemand het gezicht van zijn partner laat tatoeeren, antwoordde Monica: “Mijn ex heeft dat ook.” Over welke ex het gaat, blijft onbekend. “Ik heb weleens mijn naam op het been van een ex getatoeëerd. En daarna kwam hij thuis en zei hij ‘ik heb een verrassing’ en toen liet hij zijn been zien en stond er een portret van mijn hoofd op zijn kuit.”
Kaj vraagt nieuwsgierig wat er nu dan op staat, nu de relatie over is. Het antwoord is simpel: nog steeds het gezicht van Monica. Over welke ex het gaat, laat Monica in het midden. Uit eerdere mediaberichten blijkt dat het gaat om Lars Veldwijk, die de tattoo tijdens hun relatie liet zetten. Monica verwijderde de couple-tattoo die ze met Lars had al eerder.
Best gelezen artikelen op dit moment
- Déze deelnemer van De Verraders 2026 wees het programma eerder al af
- Melisa (26) is vrachtwagenchauffeur: ‘Ik ga niet zonder lipliner en lipgloss de weg op’
- Deze deocrème blijkt de oplossing voor als je gezicht snel zweet op feestjes
- Chantal en Ruben uit Kopen Zonder Kijken plannen toch een grote verandering aan droomhuis
- Veel Nederlanders zien deze aftrekpost over het hoofd bij Belastingaangifte over 2025
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2026%2F02%2FWhatsApp-Image-2026-02-24-at-11.59.08-e1771931120668.jpeg)