Marit Schutten
Marit Schutten Films & Series 12 mei 2025
Leestijd: 2 minuten

Geen liefde voor Boer Zoekt Vrouw-Jan: waarom al zijn vrouwen vertrokken zijn

Het Boer Zoekt Vvrouw-avontuur van boer Jan uit Groningen is uitgelopen op een regelrecht liefdesdrama. Waar hij zijn boerderij aan het begin van het seizoen nog gevuld zag met potentiële liefdesmatches, zit hij nu met lege handen én aan een lege keukentafel.

Yep – al zijn vrouwen zijn vertrokken.

Het liefdesavontuur stopt voor Boer Zoekt Vrouw-Jan

Dat alle vrouwen weg zijn gegaan bij Jan, heeft even wat uitleg nodig. Jan had zijn hoop in dit seizoen volledig gevestigd op Karina, maar zij besloot vorige week onverwacht haar koffers te pakken. Dit was een grote teleurstelling voor Jan, die hoopte dat zij de ware was. Hij richtte daarna zijn pijlen vol op Dorien, maar ook die liefde liep anders dan gehoopt.

De sfeer tussen Jan en Dorien werd er niet gezelliger op – ongemakkelijke stiltes aan de keukentafel en veel onuitgesproken twijfels. Dorien voelde aan alles dat Jan’s hoofd en hart nog bij Karina zat. Tijdens een eerlijk gesprek de volgende ochtend trok ze haar conclusie: “Ik denk dat het beter is dat ik voor mezelf kies.” Ze vertrok en ging op zoek naar iemand die wél 100% voor haar gaat.

Yvon to the rescue

Gelukkig was daar presentatrice Yvon Jaspers: ze kwam voor een troostend gesprek, maar ook Yvon kon de sfeer niet echt opvrolijken. Jan bleef wel nuchter zoals altijd. “Ze zijn allemaal weg. Niet best.” Hij gaf toe dat de vonk bij Karina net wat feller was dan bij Dorien. “Misschien heb ik het verkeerd aangepakt,” biechtte hij op.

Ondanks zijn droge humor merkte je aan alles dat ‘ie baalde. “Ik kan wel zeggen klote, maar dat is ook niet netjes,” grapte hij met een flauwe glimlach. Voor Jan geen liefde dit seizoen, maar wie weet wat er buiten de camera’s nog op zijn pad komt. Fingers crossed, Jan.

Meer lezen over Boer Zoekt Vrouw?

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.