Dankzij deze getinte zonnebrandcrème hoef ik deze zomer geen foundation meer te dragen
Vol zelfvertrouwen zonder make-up de deur uitstappen? Dat is helaas niet aan mij besteed. Toch vraagt een zomer met hete temperaturen niet om een dikke laag foundation of concealer – en dat is precies waarom ik zo’n fan ben van een getinte zonnebrand.
Wel zonbescherming, geen plamuurlaag.
Mijn favoriete getinte zonnebrandcrème
Jarenlang droomde ik van een perfecte huid. Egaal, vrij van poriën en zonder onzuiverheden. Little did I know dat eigenlijk niemand zo’n huid heeft. Er zijn uitzonderingen, maar over het algemeen heeft ieder mens een gezicht met hier en daar wat plekjes.
Elk roodkleurig plekje verstoppen onder een laag concealer? Dat ga ik in de zomermaanden niet meer doen. Ik gebruik om die reden sinds een aantal weken een getinte zonnebrandcrème. Zo bescherm ik mijn huid tegen de zon en maak ik de boel net wat meer egaal.
Favoriete product van La Roche-Posay
Omdat mijn hele badkamer volstaat met producten van La Roche-Posay, besloot ik de nieuwste getinte zonnebrandcrème van het merk te proberen. En tja, ik ben fan.
De – hele mond vol – Anthelios UVAIR Serum Sunscreen SPF50+ Medium van La Roche-Posay combineert hoge zonbescherming met huidverzorging én een natuurlijke dekking. De textuur voelt licht aan op je huid, waardoor je niet dat cakey effect krijgt. Dankzij hyaluronzuur, niacinamide en vitamine E helpt de formule ook nog eens te hydrateren en de huidbarrière te versterken.
Ook fijn: je huid gaat er niet extreem van glimmen. Iets wat met veel getinte zonnebrandcrèmes wel het geval is.
Shopping aangeraden door onze NSMBL-redactieleden
- Iedereen lijkt deze zomer te gaan hiken: ik stelde de perfecte hiker-girl outfit samen
- Deze tas van H&M lijkt exact op de populaire variant van Wandler
- Door Love Island UK is deze old school hoedentrend terug van weggeweest
- Dit corrigerende SKIMS-broekje draag ik onder al mijn zomerjurken
- Dit zijn de mooiste bikini’s onder de 50 euro, zodat je je spaarrekening niet hoeft te plunderen
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2FRoos-Hooijer-Redacteur-NSMBL.jpg)