Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Shopping vandaag
Leestijd: 1 minuut

Het leukste trackjack is niet van een sportmerk, maar van déze keten

We schreven er eerder dit jaar al over: de tracksuit-trend neemt het straatbeeld (en vooral ook het festivalterrein) over in 2026. De blazers treden naar de achtergrond en de sportieve jasjes gaan aan. Maar wie denkt dat je dan naar de sportwinkel moet, heeft het mis. Wij spotten het mooiste exemplaar bij Costes.

Costes schoot eerder ook al in de roos met deze capribroek, die ook mooi staat als je wat kortere benen hebt.

Mooi trackjack gespot bij Costes

Mode werkt in cycli van ongeveer twintig tot dertig jaar. In 2026 zitten we midden in een revival van de jaren 90-sportpakken. Alleen in plaats van Nike Airmax dragen we er liever een kittenheel onder.  Niet erg dus, als het jack in kwestie ook een meer chique look heeft. Bij Costes spotten we een prachtig jack dat zowel chic als sportief is. En wanneer een item dát heeft, kan het het met vrijwel alles combineren.

Meer shoptips nodig? We hebben er nog véél meer:

Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Karlijn (27) studeerde Media, Informatie en Communicatie en woont in Amsterdam. Met een flinke dosis schermtijd op TikTok en een vaste plek in het Amsterdamse horeca- en nachtleven weet ze precies welke hotspots, modetrends en sociale hypes je niet wilt missen. Dankzij haar eerdere werk in de parfumwereld is ze bovendien een echte parfumliefhebber en deelt ze graag haar favoriete geuren, nieuwste ontdekkingen en verborgen parels. Via NSMBL schrijft ze het liefst alsof jullie samen in dezelfde vriendinnengroep zitten.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.