Hanna Oonincx
Hanna Oonincx Fashion vandaag, 
Leestijd: 1 minuut

Jasjes met een traditionele Chinese knoopsluiting iets te veel? Deze van H&M is de perfecte middenweg

Het lijkt wel alsof iedere winkel die je binnenloopt inmiddels jasjes heeft uitgevonden met een mandarijnkraag en die typische Chinese knoopsluiting. Dat iedereen mee wil doen aan deze superleuke trend is te begrijpen, maar we willen natuurlijk ook niet allemaal precies hetzelfde rondlopen.

Dan is dit jasje van H&M de perfecte compromis.

Dit jack van H&M is net even anders

Het exemplaar heeft alleen bovenaan bij de hals zo’n typische Chinese knoopsluiting en hangt verder gewoon open. Naast die te leuke sluiting zijn het vooral de details die het jasje die coole vibe geven. Langs de randen en over de schouders loopt namelijk een soort chique gevlochten draad, waardoor het net even anders is dan de jasjes die je momenteel overal spot.

Ook het silhouet van het jasje is beeldschoon. De cropped fit in combinatie met de sterke schouders? Helemaal leuk.

Shoptips voor het najaar:

Hanna Oonincx
Geschreven door Hanna Oonincx

Hanna (20) studeert journalistiek en houdt van schrijven over alles wat het leven leuk maakt. Denk bijvoorbeeld serietips, overheerlijke restaurants en parels om je kast mee te vullen. Voor een dupe of goede deal kan je bij dit studentje ook terecht! En hoe erg ze houdt van een feestje; de laatste tijd probeert ze te downtimen met een boek, baksel of work-out.