Vivian
Vivian Fashion 9 aug 2016

Kledingdip? Deze 12 Italiaanse modebloggers geven je de nodige inspiratie!

Soms heb je van die periodes dat je niet meer weet wat je aan moet doen, zeker wanneer het weer ook niet meehelpt (hallo, Nederland!). In plaats van elke dag naar hetzelfde grijze kloffie te grijpen, kun je natuurlijk ook even wat nieuwe inspiratie opdoen.

Daarom bij dezen: een fijne selectie inspiratie van de leukste Italiaanse modebloggers! Heb je ook direct een fijn excuus om een shopdagje in te lassen.

http://www.nsmbl.nl/de-mooiste-franse-fashion-muzes-van-dit-moment/

Waar de Franse mode vrij makkelijk te definiëren is met zwart-witte strepen en rode lippen, is dat voor de Italiaanse dames toch moeilijker. Key element hier is toch wel vrouwelijkheid, zoals onderstaande twaalf modebloggers laten zien.

1. Eleonora Carisi // @eleonoracarisi Vrijwel alles staat deze Italiaanse blogger goed. Van flowy dresses tot een jeans en een blouse, ze lijkt alles te kunnen hebben. Maar wat ze ook draagt, ze ziet er altijd op en top vrouwelijk uit.

2. Candela Novembre // @candela_________ Hoewel Candela geboren is in Argentinië, mag ze niet in dit lijstje ontbreken. Sinds haar zeventiende woont ze in Milaan en ze heeft de Italiaanse stijl dan ook helemaal onder de knie. Je zult Candela niet zo snel in een volledig zwarte outfit treffen – er zit altijd wel een printje of een ander opvallend accent in haar looks. Haar outfits zijn vrouwelijk, met hier en daar wat hintjes naar de mannelijke stijl. We love it!

3. Chiara Ferragni // @chiaraferragni Als je het over Italiaanse modebloggers hebt, dan mag Chiara natuurlijk niet ontbreken. Of ze nou de Fashion Weeks in Europa afgaat of bij de hipste events in Los Angeles is, ze ziet er altijd op en top gestyled uit.

4. Valentina Siragusa // @valentinasiragusa Blogger Valentina houdt van statement pieces zoals trompetmouwen, grote zonnebrillen en opvallende printjes.

5. Tamu McPherson // @tamumcpherson Als street-style fotografe ziet ze natuurlijk alle trends voorbij komen, maar ook zelf houdt ze ervan om met kleding te experimenteren. Ze is gek op overhemden, die ze dan ook op allerlei mogelijke manieren draagt.

6. Erika Boldrin // @erika_boldrin Erika is de perfecte mix tussen bohemian en city girl. Simpel is dan ook niet een woord dat te binnen schiet wanneer je haar outfits ziet.

7. Marta Pozzan // @marta_pozzan De stijl van Marta is vrij minimalistisch, met hier en daar een pop of colour. Ze houdt van denim on denim en een paar hoge hakken mag ook zeker niet ontbreken in haar kledingkast.

8. Gilda Ambrosio // @gilda_grazia_it ‘Saai’ komt niet voor in Gilda’s vocabulaire, dat is wel te zien aan haar outfits. Ze is niet bang om printjes te mixen en af te wisselen met texturen.

9. Irene Buffa // @irene_buffa Irene houdt haar outfits vrij simpel en laat vaak de kleuren rood, wit en zwart terugkomen in haar looks. Een goede blazer en een paar hakken zijn staple pieces.

10. Nicoletta Reggio // @nicolettareggio We weten niet waar we meer jaloers op zijn: op haar prachtige boyish stijltje, of op alle fantastische reizen die ze maakt.

11. Valentina Marzullo // @valentinamarzullo Bloemenprintjes, high-waisted wijde broeken en bodysuits zijn onmisbaar in Valentina’s kast. Haar stijl is vrij retro, met moderne accenten.

12. Veronica Ferraro // @veronicaferraro Ze is gek op off-shoulder items en overhemdjurkjes. En dat snappen wij heel goed, want die staan haar fan-tas-tisch!

10 modetrends die we in 2016 blijven zien

Reageer op artikel:
Kledingdip? Deze 12 Italiaanse modebloggers geven je de nodige inspiratie!
Sluiten