Makers The Housemaid delen geheime laatste scène die je niet in de bioscoop ziet
Wie The Housemaid heeft gezien, weet dat de film aan het einde al subtiel hint op meer. Goed nieuws voor fans: er is nu een scène opgedoken die niet in de bioscoop te zien was, maar wél een belangrijke rol speelt in wat komen gaat.
Het vervolg van de reeks werd eerder al bevestigd. Regisseur Paul Feig zal ook de verfilming van Wat De Hulp Weet op zich nemen. Met wederom Sydney Sweeney in de hoofdrol.
Makers The Housemaid delen geheime laatste scène
Makers van The Housemaid delen een verwijderde scene uit de film exclusief met People Magazine. Waarom dit fragment is verwijderd, is ons een grote vraag. Het maakt namelijk veel duidelijk over de rol van Enzo in het verhaal. Hij legt aan Millie uit dat hij een afspraak met Nina had, waardoor hij zijn mond hield over de situatie. Maar dat hij wel altijd “around” zal zijn.
In de nooit eerder vertoonde scène zien we Sydney Sweeney (Millie) en Michele Morrone (Enzo) samen in een extra moment dat uiteindelijk sneuvelde in de montage. En laat dat nou precies zijn waar kijkers online al over vielen: Enzo’s rol voelde voor velen nét iets te klein.
@people PEOPLE has an exclusive deleted scene from #TheHousemaid that you didn’t see in theaters — and it sets up SydneySweeney’s sequel with MicheleMorrone, TheHousemaidsSecret. The hit movie is now available to watch at home on digital. 👀
Regisseur Paul Feig liet eerder weten dat de scène is geschrapt na testscreenings, omdat de focus te veel verschoof tussen personages. Maar hij zei er meteen bij: mocht er een vervolg komen, dan zou dit moment zomaar kunnen terugkeren.
Nieuws over de laatste films en series
- Euphoria seizoen 3 heeft ein-de-lijk een releasedatum
- Verfilming van Emily Henry’s boek ‘People We Meet On Vacation’ belooft veel goeds
- Trailer verfilming van ‘De Hulp’ is uit en déze bijrol is een fijne verrassing
- Oogappels komt met nóg een extra laatste aflevering: dit kun je verwachten
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2022%2F08%2FScreenshot-33.png)