Marit Schutten
Marit Schutten Nieuws 27 jun 2025
Leestijd: 2 minuten

Krijgen Mike en Denise uit Winter Vol Liefde hun eigen realityserie? Dit is wat we weten

Net toen je dacht dat het stil bleef over Winter Vol Liefde-koppel Mike en Denise, duiken de twee tóch weer op met een mogelijk nieuwtje. Niet alleen Mike en Denise, maar ook moeder Monique, komen mogelijk weer op de buis met een nieuwe realityshow.

Het zou een family soap worden dat door SBS6 wordt uitgezonden. But is it true?

Geruchten over de realityshow

De geruchten komen rechtstreeks van juicekanaal RealityFBI, die ook echt met argumenten zijn gekomen. Eerder deze week deelden zij een foto van Mike en Denise terwijl ze ogenschijnlijk opnames aan het maken zijn. En wie goed heeft opgelet, zag ook: mama Mo is ook van de partij.

Mike en Denise reality serie
Instagram @reality_fbi

Wie Winter Vol Liefde heeft gevolgd, weet: Monique was eigenlijk nooit stil en ook zeker nooit saai. Haar inmiddels legendarische uitspraken en ongevraagde coaching skills richting haar zoon Mike zorgden voor een hele boel virale momenten. Mike probeerde daar ergens ook nog liefde te vinden. En dat lukte (voor eventjes) met Antine.

Meer over B&B Vol Liefde (mocht je het gemist hebben)

Maar in de nasleep van het programma liep alles weer lekker uit de hand: een gestolen zonnebril hier, een dikke sneer daar en ineens was daar Denise – ook een eerdere date – aan Mike’s zijde. Hét perfecte recept voor een goeie comeback op tv. Alleen dit keer niet op RTL.

Veronica Superguide checkte de geruchten van het programma maar kreeg bij RTL geen enkele juice. Zij bevestigen juist dat er geen serie met Monique en Mike in de pijplijn zit en dat de opnames voor de Hoe is het nu met?-special al afgerond zijn. Kortom: van RTL hoeven we in ieder geval geen realityshow te verwachten.

Meer lezen over B&B Vol Liefde?

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.