Emma Toussain
Emma Toussain Entertainment vandaag
Leestijd: 2 minuten

Opvallend moment: kinderen prins Harry bezoeken voor het eerst het graf van prinses Diana

Prins Harry is weer even terug in het Verenigd Koninkrijk en dat bezoek blijkt een emotioneel tintje te hebben. Volgens Hello! werd de hertog van Sussex gespot bij Althorp House, het ouderlijk huis van zijn moeder, de overleden prinses Diana.

Kinderen Harry en Meghan in Engeland

Het landgoed in Northamptonshire is nog altijd in handen van Diana’s broer Charles Spencer. Op het terrein ligt ook het graf van de in 1997 overleden prinses, op een afgelegen eiland midden in een meer.

Volgens The Sun nam Harry deze keer niet alleen een kijkje bij het graf van zijn moeder, maar had hij ook zijn kinderen Archie en Lilibet meegenomen. Voor de twee zou het de allereerste keer zijn geweest dat ze deze bijzondere plek bezochten. Meghan Markle bracht in 2022 al eens een bezoek aan het graf van haar overleden schoonmoeder. Archie is nu 7 en Lilibet is nu 5, dus de kids hebben inmiddels de leeftijd om te snappen wat er aan de hand is.

Invictus Games en bezoek aan koning Charles

Harry is momenteel in het Verenigd Koninkrijk vanwege de promotie van de Invictus Games, die volgend jaar in Birmingham worden gehouden. En dat is niet het enige opvallende aan zijn trip: volgens Britse media zouden Harry, Meghan, Archie en Lilibet tijdens hun bezoek ook langs koning Charles zijn geweest. Het zou de eerste ontmoeting tussen de koning en zijn kleinkinderen zijn sinds 2022.

Wat zouden wij graag willen weten hoe dát gesprek gegaan is, aangezien iedereen weet dat Harry niet helemaal lekker ligt nadat hij uit de koninklijke familie is gestapt.

Na hun vertrek uit het Britse koningshuis in 2020 verhuisden Harry en Meghan met hun gezin naar Californië. Zo maakte Meghan sindsdien een eigen podcast en werd er ook flink gespeculeerd over een breuk tussen Harry en Meghan. Maar niks is minder waar: de twee staan nog steeds sterk in hun relatie.

Hierom verbaast het mij niks dat Lando Norris en Alix Earle wéér samen zijn gespot

Emma Toussain
Geschreven door Emma Toussain

Emma is helemaal thuis in de entertainmentwereld. Ze pluist elke dag de nieuwste films en series uit en deelt graag haar tips met jou. Daarnaast is ze een echte reisfanaat die altijd op zoek is naar de leukste plekjes, zodat jij je bucketlist kunt blijven aanvullen.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.