Marijn Somer
Marijn Somer Celebritiy 24 sep 2025
Leestijd: 1 minuut

Toekomstige pop-prins? Prinses Alexia gespot met Nederlandse artiest op terras

Wat gebeurt er als je een prinses Alexia en een popidool samen op een terras ziet zitten? Juist, dan begint heel Nederland zich af te vragen of het koninklijk huis binnenkort ook een zanger in de familie krijgt. Meerdere media meldden dat de twee gespot zijn en dat brengt een gesprek op gang.

Hoe zit het tussen deze twee?

Alexia op date met Antoon?

Prinses Alexia, de tweede dochter van koning Willem-Alexander en koningin Máxima, werd op Prinsjesdag gespot op een terras in hartje Den Haag. Eerst zat ze relaxed met een vriendin, toen er plots een blauwe Range Rover voorreed. Wie stapt uit? Niemand minder dan Antoon, de Nederlandse zanger die je kent van Hyperventilatie en Hotelschool.

Geen toevallige ontmoeting

Volgens De Telegraaf, die beelden van de ontmoeting ontving maar ze niet deelt vanwege de mediacode, zag het er allesbehalve toevallig uit. De sfeer zou relaxed, vertrouwd en ‘we kennen elkaar al langer dan vandaag’ zijn geweest. En jawel, na het terras gingen ze samen in Antoons auto ervandoor.

Of dit een serieuze date was of gewoon een vriendschappelijk drankje doen tussen twee vrienden dat weet voorlopig alleen het duo zelf. Alexia studeert momenteel in Londen, terwijl Antoon vooral in Nederland te vinden is. Toch kunnen we het niet laten om ons even voor te stellen: Antoon als schoonzoon van Máxima en Willem Alexander.

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.