Roxy Dekker gemist tijdens Bevrijdingspop? Voor haar volgende show zijn nog tickets
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F05%2Froxy-dekker-optreden.jpg)
Gister was het een mooie zonnige, maar vooral vrije dag voor alle Nederlanders. Dat betekent dat mensen massaal naar de bevrijdingsfestivals gingen en vooral in Haarlem was het druk. Heb jij Roxy Dekker gemist?
Hier speelt ze ook en zijn nog tickets beschikbaar!
Bevrijdingspop te druk, Roxy gemist
Bij Bevrijdingspop Haarlem zijn maandagmiddag tussen de 40.000 en 45.000 bezoekers, zei een woordvoerster van de gemeente. Na het optreden van zangeres Roxy Dekker was het zo druk dat de nooduitgangen werden opengezet.
Rond 16.30 uur mocht niemand het park Haarlemmerhout in en er stonden veel mensen voor de poorten te wachten om naar binnen te gaan.
Roxy Dekker zien optreden
Wil jij Roxy wel zien – dan hebben we goed nieuws. Ze staat binnenkort op Live in Hoorn, een festival in de stad (je raadt het al, Hoorn). En er zijn nog tickets beschikbaar – voor €54,75 haal jij een kaartje en zie je ook Guus Meeuwis en Mart Hoogkamer zingen. Win-win?