Mila ten Oever
Mila ten Oever Shopping vandaag, 
Leestijd: 1 minuut

Voor alle gym girls: deze handige waterfles maakt het mogelijk om óók gelijk je proteïnepoeder mee te nemen

Gym girlies opgelet! Ga je regelmatig naar de gym en neem je graag pre-workout of proteïnepoeder? Dan is deze drinkbeker echt iets voor jou. Ik ben sowieso al fan van Stanley, maar deze beker heeft een extra handig detail: aan de onderkant zit een apart compartiment waarin je je supplementen en poeders kunt bewaren.

Zo hoef je niet langer een losse pot of zak mee te slepen in je sporttas. Enne, hij is er ook nog eens in een heel leuk kleurtje.

Stanley voor de gym

Als iemand die graag naar de gym gaat en regelmatig pre-workout gebruikt, vind ik dit dus echt een uitvinding. Want eerlijk: het is best onhandig om steeds die hele pot mee te nemen of je pre-workout al van tevoren door je water te mengen. Zeker als je niet direct vanuit huis naar de gym gaat of pas later op de dag zin hebt in een proteïneshake. Je wilt tenslotte ook gewoon de rest van de dag water kunnen drinken. En precies daarom is deze beker zo handig: je hebt zowel je water als je poeder bij je, zonder dat je met twee flessen hoeft te slepen.

En het fijne is dat deze beker niet alleen ideaal is voor gym girlies. Ook als je graag extra eiwitten aan je water toevoegt, onderweg je medicijnen wilt meenemen of simpelweg altijd een lekker koekje bij de hand wilt hebben, komt het extra compartiment goed van pas. Je kunt er namelijk van alles in bewaren.

Shoptips voor het najaar:

Mila ten Oever
Geschreven door Mila ten Oever

Mila (21) studeert journalistiek en houdt zich bezig met alles wat er op social media speelt, van de sport tot aan de fashion, het past allemaal in haar straatje. Op pad praat ze het liefst met Jan en alleman en opvallen zal ze zeker, want je zal haar niet snel in het zwart gekleed zien. pailletten, franjes, kleur en prints: voor tips over 'bold' fashion ben je bij haar bij het juiste adres. Naast haar liefde voor alles wat sprankelt, is Mila ook een sportief type. Of het nu op het hockeyveld is of in de gym. Ze is altijd in voor een uitdaging. The best of both worlds die ze graag met jullie deelt!