Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Entertainment vandaag, 
Leestijd: 1 minuut

Timothy ziet wat fans bij zijn huis doen na B&B Vol Liefde: ‘Cadeautjes bij de poort’

In een recente aflevering van de podcast Borrelpraat, gehost door Thijs Boermans en Niels Oosthoek, is niemand minder dan Timothy uit B&B Vol Liefde te gast. En hij blijkt sinds zijn deelname aan het programma een stuk minder privacy te hebben, ook thuis.

Al is hij door zijn zangcarrière, die meteen al vaart neemt, ook minder vaak thuis.

Timothy over mensen rondom zijn huis op Ibiza na B&B Vol Liefde

“Ik kan niet meer in mijn blote hol door de tuin heen”, zegt Timothy grappend. “Overal liggen de camera’s.” Timothy legt uit dat zijn tuin laatst op RealityFBI stond, waarbij er mensen in de tuin waren geweest. “Er staan ook allemaal mensen bij de poort foto’s te maken en cadeautjes bij de poort te leggen, heel lief”, zegt Timothy. “Ik snap die mensen, ze zijn enthousiast.”

En hoewel hij het heel lief vindt, zou hij het zelf niet zo snel doen. “Ik zou zelf nooit de moeite nemen om die berg op te klimmen om een foto naast mijn auto te maken.” Daarmee geeft Timothy aan wat mensen rondom zijn huis allemaal doen.

Meer over B&B Vol Liefde 2026

  1. Kijkers zijn het eens: déze man is nu al de publieksfavoriet van B&B Vol Liefde 2026
  2. B&B Vol Liefde 2026 begint bijna: deze vergoeding krijgen B&B-eigenaren voor hun deelname
  3. Eline uit B&B Vol Liefde 2026 is het jongere zusje van déze bekende Nederlander
  4. Kijkers van B&B Vol Liefde 2026 zijn het unaniem eens: Timothy klinkt als déze BN’er
Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Karlijn (27) studeerde Media, Informatie en Communicatie en woont in Amsterdam. Met een flinke dosis schermtijd op TikTok en een vaste plek in het Amsterdamse horeca- en nachtleven weet ze precies welke hotspots, modetrends en sociale hypes je niet wilt missen. Dankzij haar eerdere werk in de parfumwereld is ze bovendien een echte parfumliefhebber en deelt ze graag haar favoriete geuren, nieuwste ontdekkingen en verborgen parels. Via NSMBL schrijft ze het liefst alsof jullie samen in dezelfde vriendinnengroep zitten.