Emma Toussain
Emma Toussain Nieuws 9 aug 2024
Leestijd: 1 minuut

Travis Scott, wat doe je nú weer? Rapper gearresteerd in Parijs

Ojee: Travis Scott is in de nacht van donderdag op vrijdag gearresteerd in Parijs. De Amerikaanse rapper zou geweld hebben gebruikt tegen een beveiliger bij een vijfsterrenhotel in de Franse hoofdstad, meldt het Franse persbureau AFP.

Travis Scott gearresteerd

Travis is in Parijs om de Olympische Spelen bij te wonen. Hij zat donderdag in het publiek bij onder meer de basketbalwedstrijd tussen de Verenigde Staten en Servië, samen met rapper en vriend Quavo.

Maar donderdagavond ging het mis: het slachtoffer van Scott kwam volgens het Openbaar Ministerie tussen de rapper en zijn bodyguard. Scott zou dronken zijn geweest toen hij werd gearresteerd en dat zou ook één van de redenen zijn geweest dat hij zo heftig reageerde. Hij kon niet direct worden ondervraagd door de staat waarin hij verkeerde.

Niet de eerste keer

De 33-jarige Scott werd eind juni ook al eens opgepakt voor openbare dronkenschap en huisvredebreuk. Eerder werd bekend dat justitie in de staat Florida heeft besloten de zaak tegen de rapper om openbare dronkenschap te laten vallen.

Wacht even: zijn Selena Gomez en Benny Blanco verloofd?

Emma Toussain
Geschreven door Emma Toussain

Emma (30) is hoofdredacteur van NSMBL en altijd op zoek naar verhalen die je wilt lezen en vooral waar je iets aan hebt. Ze is gek op films en series (en binget er zelf ook meer dan genoeg), dus bij haar ben je aan het juiste adres voor de nieuwste kijktips en entertainmentnieuwtjes. Daarnaast zit ze midden in haar fit girl era en traint ze voor haar eerste halve marathon. Van sport- en gezondheidstrends tot lifestyle, viral hypes en alles daartussenin: Emma zoekt het voor je uit.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.