Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Entertainment 1 aug 2025
Leestijd: 1 minuut

Wacht even: worden alle deelnemers van B&B Vol Liefde gecast?

In B&B Vol Liefde zien we vaak genoeg markante figuren verschijnen. En dat de B&B-eigenaren leuke (of bijzondere) persoonlijkheden moeten zijn, snappen we. Maar soms komen er ook mensen langs waarvan we denken: ‘waar halen ze die vandaan?’. Nou, uit hun databank waarschijnlijk.

Lieske en Petra zijn een iconisch duo, zou dat zomaar toeval zijn? Ook kwamen we erachter dat sommige deelnemers (zoals Jean-Paul en Sharon) al eerder op tv te zien waren. Waarschijnlijk ook geen toeval.

Worden alle deelnemers van B&B Vol Liefde gecast?

Dat het programma een beetje doorgestoken kaart is, daar kijkt niemand van op. Zo was er aan het begin veel te doen om Jean-Paul die helemaal niet de eigenaar is van de B&B in Jijona, maar naar voren geschoven is als gastheer. Enfin, dat zoiets door productie gestuurd wordt, konden we verwachten.

Maar dat ook de dates van de B&B-houders door castingbureau Blue Circle geregeld worden, dat is een verrassing. In hoeverre zij een vinger in de pap hebben, is onduidelijk. Toch deelt RealityFBI verschillende dm’s van mensen die door het bureau benaderd zijn als potentiële date in B&B Vol Liefde.

Eén anonieme inzender deelt dat haar zus – die zich ooit aanmeldde voor Heel Holland Bakt – een paar maanden geleden gevraagd werd om mee te doen. Ook deelt iemand dat een vriend benaderd was als mogelijke date voor ‘een vrouw in Lesbos die een klusjesman zoekt’. We kunnen allemaal wel raden om wie dat gaat.

Meer over B&B Vol Liefde 2025

Alle artikelen van NSMBL over B&B Vol Liefde vind je hier.

Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Karlijn (27) studeerde Media, Informatie en Communicatie en woont in Amsterdam. Met een flinke dosis schermtijd op TikTok en een vaste plek in het Amsterdamse horeca- en nachtleven weet ze precies welke hotspots, modetrends en sociale hypes je niet wilt missen. Dankzij haar eerdere werk in de parfumwereld is ze bovendien een echte parfumliefhebber en deelt ze graag haar favoriete geuren, nieuwste ontdekkingen en verborgen parels. Via NSMBL schrijft ze het liefst alsof jullie samen in dezelfde vriendinnengroep zitten.