Kijkers B&B Vol Liefde gaan stuk om muziekkeuze bij deze deelnemer: ‘Briljant’
Wie met volle aandacht naar de afleveringen van B&B Vol Liefde kijkt, heeft ongetwijfeld de muziekkeuze in het programma opgemerkt. Elk nummer dat gekozen wordt, heeft een diepere laag of een dubbele betekenis. Zo ook het nummer dat afgespeeld wordt bij Suus, de tweede vrouw bij Nisha Tara.
“Wederom complimenten voor de muziekkeuze”, klinkt het op X.
Muziekkeuze in B&B Vol Liefde valt goed in de smaak
Net als bij de voorgaande seizoenen van B&B Vol Liefde worden er ook dit jaar weer goede muziekkeuzes gemaakt. De oplettende kijker heeft dan ook vast de Volendamse hits bij deelnemer Mexx (die de liefde zoekt bij Thomas) opgemerkt. Het maakt niet uit wat ze doet of zegt: er speelt een Volendamse tune af op de achtergrond.
Ook bij deelnemer Nisha Tara worden er de juiste nummers afgespeeld. Zo raken kijkers op het platform X niet uitgepraat over de scène waarin haar tweede gast Suus aankomt. Zij heeft qua looks behoorlijk wat weg van Celine Dion – genoeg redenen om haar grootste hit op de achtergrond af te spelen.
Wederom complimenten voor de muziekkeuze. Briljant om subtiel Celine Dion in te zetten als de nieuwe gast bij Nisha Tara haar opwachting maakt.#benbvolliefde pic.twitter.com/GmsdRVsPgf
— Judith (@jsouv3) July 31, 2026
Positieve reacties op X
Niet alleen het nummer dat bij de opkomst van Suus afgespeeld wordt, valt in de smaak. Kijkers zijn überhaupt erg te spreken over het editwerk van dit seizoen.
“Wat een geweldige muziek keuzes zijn er weer gemaakt” en “En weer een compliment voor de muziek-meneer/mevrouw”, klinkt het op X.
Best gelezen artikelen op dit moment
- Dit verkoelende kussen van Action zorgt ervoor dat je wél kunt slapen in de hitte
- Huh? Deelnemers Love Island UK weten nooit hoe laat het is, om deze reden
- Sophie (30): ‘Mijn vriend liegt al twee jaar over zijn leeftijd, is dat een dealbreaker?’
- Man Florine Hofstee uit Echte Gooische Moeders opent eigen koffiezaak op Ibiza
- Bonnie Blue shockeert volgers met golden babyshower: ‘Behoorlijk ranzig’
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2FRoos-Hooijer-Redacteur-NSMBL.jpg)