Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Films & Series 28 okt 2024bijgewerkt: 1 mei 2026
Leestijd: 2 minuten

Waarom zit er toch zo’n wazig filter over ’t beeld in Gooische Vrouwen?

Gisteren was het zover: eindelijk verscheen het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen op Videoland. Wij weten niet hoe het bij jullie zat, maar wij vierden dit met een goed glas wijn en een luxe borrelplank. Bij de eerste scene was het alweer raak. Maar één ding viel op: er zit soms een wazig filter over het beeld heen.

Een soort Hollywood Glow Filter van Charlotte Tilbury, maar dan over het beeld in plaats van op een gezicht.

Een roze en wazig filter over Gooische Vrouwen seizoen 6

Wie The Kardashians heeft gekeken, herkende het meteen: het roze en wazige filter dan soms over het beeld zit. Nee, het is niet je lens die vies is of je ogen die achteruit gaan – het beeld in het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen was soms echt wat blurry.

@roksiee

WAAROM?!? #gooischevrouwen #lindademol #videoland @Videoland

♬ Just A Girl – No Doubt

De eerste kijkers op TikTok maakten er al opmerkingen over. Op TikTok wordt er beweerd dat dit filter alleen op de scenes zit waar Linda de Mol in speelt. Of dit filter een ‘verzoek’ van Linda is geweest, is onduidelijk.

@vivalavief

Ben ik de enige waarbij dit opvalt? ✨️ #gooischevrouwen #glamourfilter #lindademol #voorjoupagina #voorjou

♬ origineel geluid – Viva La Vief 🪩

Meer details in Gooische Vrouwen

We hebben weer genoten van 90 minuten vol Cheryl (die nog altijd even kleurrijk gekleed is), Roelien (die ver gaat voor haar dierenliefde), Anouk (die opeens crazy succesvol is) en natuurlijk Claire (met een scherpe tong na een paar wijntjes). Het voelde meteen als vanouds, maar dan wel met een modern jasje.

De tijdgeest van nu werd niet op een cringe manier weggezet, maar juist gevierd. Want kunnen we nog één keer terugdenken aan Roelien op de fatbike? Credits naar regisseur Will Koopman (love alles van deze vrouw) en scenaristen Frank Houtappels en Lex Passchier.

Geen Tippi-Wan in het zesde seizoen van ‘Gooische Vrouwen’: dit is waarom

Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Met een scherp oog voor de laatste trends en een diepgaande passie voor alles wat sociaal en stijlvol is, staat Karlijn klaar als jouw expert op het gebied van mode, beauty, parfum en (pop)cultuur. Als fervent horecabezoeker en kenner van het nachtleven, weet zij waar je wil zijn én wanneer. Dus, als je op zoek bent naar tips en advies om je leven net wat meer pit te geven: zij is je vrouw.  

Meld je nu aan voor de NSMBL NEWS CLUB! 💘

Jij wilt vast nog meer juicy news, handige tips & tricks en hééél veel inspiratie ontvangen... toch?! Elke vrijdag in je mailbox.