Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Entertainment 15 jun 2026
Leestijd: 1 minuut

Gooische Vrouwen seizoen 8 wordt opgenomen: hier slapen de villa-eigenaren tijdens opnames (en het is chic)

Hoewel de release van het nieuwe seizoen meestal pas in oktober is, zijn de opnames van Gooische Vrouwen wel al in volle gang. En zoals gewoonlijk worden daar ook weer de nodige villa’s voor afgehuurd door de productie, maar waar slapen de eigenaren van die huizen dan zelf?

Zoals eerder bekend werd, vangen de huiseigenaren een zéér Gooisch bedrag voor de verhuur van hun stulpje.

Huiseigenaren van Gooische Vrouwen-villa’s slapen tijdens opnames in luxe B&B in Blaricum

Volgens Shownieuws ontvangen sommige huiseigenaren tot wel duizenden euro’s per opnamedag als hun woning wordt gebruikt als decor voor de populaire serie. Locatiescouts zijn regelmatig in het Gooi op zoek naar karakteristieke villa’s die passen bij het leven van de bekende personages.

Wordt jouw huis geselecteerd, dan kan dat behoorlijk lucratief uitpakken. Maar het vergt ook wel wat werk. Voor de opnames wordt een woning vaak volledig aangepast aan de stijl van het personage dat er woont. En de eigenaren zelf? Die worden door de productie ondergebracht in een luxe B&B in Blaricum. Tja, het blijft natuurlijk wel ’t Gooi.

Best gelezen artikelen op dit moment

  1. Dit verkoelende kussen van Action zorgt ervoor dat je wél kunt slapen in de hitte
  2. Huh? Deelnemers Love Island UK weten nooit hoe laat het is, om deze reden
  3. Sophie (30): ‘Mijn vriend liegt al twee jaar over zijn leeftijd, is dat een dealbreaker?’
  4. Man Florine Hofstee uit Echte Gooische Moeders opent eigen koffiezaak op Ibiza
  5. Bonnie Blue shockeert volgers met golden babyshower: ‘Behoorlijk ranzig’
Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Karlijn (27) studeerde Media, Informatie en Communicatie en woont in Amsterdam. Met een flinke dosis schermtijd op TikTok en een vaste plek in het Amsterdamse horeca- en nachtleven weet ze precies welke hotspots, modetrends en sociale hypes je niet wilt missen. Dankzij haar eerdere werk in de parfumwereld is ze bovendien een echte parfumliefhebber en deelt ze graag haar favoriete geuren, nieuwste ontdekkingen en verborgen parels. Via NSMBL schrijft ze het liefst alsof jullie samen in dezelfde vriendinnengroep zitten.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.