Emma Toussain
Emma Toussain Entertainment 24 jun 2026
Leestijd: 1 minuut

Judith en Bart halen binnen enkele dagen ruim 100.000 euro op voor hun boerderij: dit is er aan de hand

Judith en Bart, bekend van Winter Vol Liefde, hebben de afgelopen week flink in spanning gezeten. De boerderij in Frankrijk waar het stel woont én werkt, kwam namelijk onverwacht te koop te staan. Hoewel ze al langer droomden van een eigen plek, kwam dit moment voor hen eigenlijk veel eerder dan gepland.

De boerderij kopen is een droom, maar dat bleek financieel niet haalbaar.

Crowdfunding om boerderij te kopen

Om hun geliefde huis veilig te stellen, besloten Judith en Bart een crowdfunding op te zetten. Ze hoopten hiermee genoeg geld op te halen om de boerderij zelf over te kunnen nemen. En die oproep bleef niet onopgemerkt: binnen een paar dagen wisten ze meer dan 100.000 euro op te halen en dat is precies het bedrag dat ze nodig hebben.

‘Overdonderend’

Aan RTL Boulevard vertellen Judith en Bart, die vanuit de Franse Pyreneeën videobellen, hoe bijzonder ze de steun vinden. “Vanochtend keken wij naar de tussenstand”, vertelt Judith. “Overdonderend”, vult Bart aan. “We hebben het gewoon gehaald, we kunnen naar de bank!”

De crowdfunding geeft het stel nu de kans om de volgende stap te zetten en hun droomplek toch in handen te krijgen.

Bart op de boerderij

Begin vorig jaar deelde Judith de eerste beelden van Bart, haar toen nog kersverse lover, op de boerderij. Tijdens Winter Vol Liefde werd het al snel duidelijk dat de twee elkaar heel erg leuk vonden en they are still going strong mét een boerderij die binnenkort dus helemaal van hen is.

Best gelezen artikelen op dit moment

  1. Dit verkoelende kussen van Action zorgt ervoor dat je wél kunt slapen in de hitte
  2. Huh? Deelnemers Love Island UK weten nooit hoe laat het is, om deze reden
  3. Sophie (30): ‘Mijn vriend liegt al twee jaar over zijn leeftijd, is dat een dealbreaker?’
  4. Man Florine Hofstee uit Echte Gooische Moeders opent eigen koffiezaak op Ibiza
  5. Bonnie Blue shockeert volgers met golden babyshower: ‘Behoorlijk ranzig’
Emma Toussain
Geschreven door Emma Toussain

Emma (30) studeerde Communicatie in Den Haag en woont al haar hele leven in Haarlem. Haar hart ligt dan ook letterlijk tussen stad en strand: ze houdt net zo veel van chaotische citytrips als van rustige wandelingen (inclusief hond) in de natuur. Op dit moment zit ze volop in haar fit girl era en traint ze voor haar eerste halve marathon. Van sport- en gezondheidstrends tot lifestyle-tips: Emma duikt erin, test het zelf en zoekt voor jou uit wat de moeite waard is.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.