Karlijn van Spankeren
Karlijn van Spankeren Entertainment vandaag
Leestijd: 2 minuten

Justin Bieber, Shakira en Madonna zondag te zien in halftime show van WK 2026: wat verdienen ze daarmee?

Aanstaande zondag 19 juli komt het WK van 2026 alweer aan z’n einde. En dit keer volledig op z’n Amerikaans: in New York, mét een grootse halftime show (zoals we die kennen van de Super Bowl). Onder andere Justin Bieber, Shakira, Madonna, Burna Boy en Coldplay zijn al bevestigd. Maar wat verdienen ze hier eigenlijk mee?

Want zoals we door zijn Coachella optreden al weten, is een show van Biebs niet goedkoop. Hij kreeg een immens bedrag gestort voor zijn twee optredens in Palm Springs.

Justin Bieber, Shakira en Madonna in halftime show van WK 2026

Tijdens de rust van de finale van het WK kijk je zondag niet alleen naar peperdure advertenties, maar ook naar een spectaculaire show. Dat is het Amerikaanse sausje dat we kennen van de Super Bowl, dat nu ook over het WK gegoten worden. En eerlijk is eerlijk: wij klagen niet.

De line-up is er eentje van de bovenste plak. Justin Bieber is dit weekend bevestigd, net als The Muppets en Burna Boy. Zij voegen zich bij de eerder bevestigde reeks artiesten: BTS, Madonna, Shakira, dirigent Gustavo Dudamel en het New Yorkse kinderkoor PS22 Chorus, samen met Coldplay.

Artiesten treden op zonder ook maar een euro te verdienen

Duur grapje voor de FIFA, zou je denken. Justin Bieber en Madonna verdienen normaal gesproken miljoenen voor één exclusief optreden. Toch lijken ze zondag tijdens de allereerste WK-halftime show geen cent betaald te krijgen. Hun ‘vergoeding’ zit ergens anders: een podium dat wereldwijd door honderden miljoenen mensen wordt bekeken én de kans om een goed doel onder de aandacht te brengen.

De halftime show van het WK is een benefietevenement, waarvan de opbrengst naar het FIFA Global Citizen Education Fund gaat. De artiesten zijn dankbaar deel uit te mogen maken van dit memorabele moment. “Het WK voetbal brengt de wereld op een unieke manier samen zoals niets anders dat kan”, zegt Bieber in het persbericht. “Ik ben dankbaar dat ik deel mag uitmaken van deze halftimeshow.”

Best gelezen artikelen op dit moment

  1. Dit verkoelende kussen van Action zorgt ervoor dat je wél kunt slapen in de hitte
  2. Huh? Deelnemers Love Island UK weten nooit hoe laat het is, om deze reden
  3. Sophie (30): ‘Mijn vriend liegt al twee jaar over zijn leeftijd, is dat een dealbreaker?’
  4. Man Florine Hofstee uit Echte Gooische Moeders opent eigen koffiezaak op Ibiza
  5. Bonnie Blue shockeert volgers met golden babyshower: ‘Behoorlijk ranzig’
Karlijn van Spankeren
Geschreven door Karlijn van Spankeren

Met een scherp oog voor de laatste trends en een diepgaande passie voor alles wat sociaal en stijlvol is, staat Karlijn klaar als jouw expert op het gebied van mode, beauty, parfum en (pop)cultuur. Als vaste bezoeker van de horeca en het nachtleven weet ze precies waar je moet zijn, en wanneer.

Meld je aan voor The NSMBL Edit 💌

Jouw wekelijkse dosis NSMBL. Van beautyfavorieten en hotspots tot de leukste series, shoppingtips en internetobsessies. Elke zondagavond onze zorgvuldig samengestelde edit in je inbox.