Vriendin van B&B Vol Liefde-Timothy onthult waarom je hem nooit ziet werken
De luxe levensstijl van Timothy in B&B Vol Liefde? Daar kan je niet omheen. De man die meerdere ondernemingen op Ibiza heeft, zien we in de afleveringen nooit werken. Een vriendin van Timothy legt uit hoe dat zit.
Er zit wat haar betreft een hele duidelijke reden achter.
Deze bedrijven heeft Timothy van B&B Vol Liefde
De ‘ondernemende’ Timothy runt meerdere zaken, maar is in de afleveringen liever lui dan moe. We don’t judge, maar we zijn stiekem nieuwsgierig. Want hoezo zien we Timothy nooit in een van zijn zaken?
De liefhebber van een luxury lifestyle is eigenaar van een Hollandse patatzaak op Ibiza, PATATTAS Amsterdam Ibiza, waar hij ook nog een ander concept bij heeft bedacht, namelijk een rijdende versie. Deze foodtruck kan je huren voor feesten en partijen.
En terwijl Timothy meedoet aan B&B Vol Liefde, heeft hij vlak voor de opnames zijn B&B verkocht. Vlak erna kocht hij een nieuw pand dat hij als vakantieaccommodatie wil verhuren, onder de noemer Don Caviar Ibiza. Een mooie link naar nóg een bedrijf dat hij graag op wil zetten: zijn eigen kaviaar.
Dit is waarom je Timothy in B&B Vol Liefde nooit ziet werken
Maar waarom Timothy dan nooit boven de dampende frituurpannen staat? Dat heeft volgens zijn vriendin Sheila (bekend van The Real Housewives of Amsterdam) een duidelijke reden. “Timothy is een creatief brein en erg ondernemend. Maar hij is niet van de uitvoering”, vertelt ze in gesprek met Story.
“Hij zet mensen aan het werk en trekt dan zijn handen ervan af, of dan verkoopt hij die zaak. Dus het is niet zo dat hij niets doet, want hij bedenkt heel veel.”
Best gelezen artikelen op dit moment
- Dit verkoelende kussen van Action zorgt ervoor dat je wél kunt slapen in de hitte
- Huh? Deelnemers Love Island UK weten nooit hoe laat het is, om deze reden
- Sophie (30): ‘Mijn vriend liegt al twee jaar over zijn leeftijd, is dat een dealbreaker?’
- Man Florine Hofstee uit Echte Gooische Moeders opent eigen koffiezaak op Ibiza
- Bonnie Blue shockeert volgers met golden babyshower: ‘Behoorlijk ranzig’
Dit zijn de favoriete zomerproducten van de redactie
Wij tippen je graag onze favoriete producten van dit moment.
:format(jpeg):background_color(fff)/https%3A%2F%2Fwww.nsmbl.nl%2Fwp-content%2Fuploads%2F2025%2F07%2FRoos-Hooijer-Redacteur-NSMBL.jpg)